2011-2012 Bahar Dönemi Notları

Merhaba Arkadaslar,

2011-2012 Bahar Dönemi Notlarinizi burdan ilgili derse ait dosyaya ulasarak gorebilirsiniz. Notlarinizin altindaki aciklamalari mutlaka okuyunuz. Akliniza takilan birsey olursa da hyesilyayla@gmail.com mail adresime mail gonderebilirsiniz.

Not1: Sistem Analizi Dersi son not ortalaması 59,21 oldugundan çan eğrisi uygulanamamıştır. Vize %35, Final %50, UML %15tir. Hiç UML çizmeyene 50, proje yapıp çizmeyene 70, UML çizenlere ise 80-100 arası not vererek kalan öğrenci sayısını 29dan 19a indirdim. Malesef kalanlar oldu, yapacak birsey yok… Kolay bir dersten yüksek alanlar düşük alanların kalmasına sebep oldu.

Not2: cProgramlama-II notlarınız ve odev puanlarınız yukardaki linke eklenmistir. Odevlerinizi o kadar gonderin dedim gec de olsa tamamlayın dedim. Gec gonderenlerden puan da kırmadım üstelik ve bol bol not verdim. Birbirinden kopyalayanlara dahi not verdim, puan kırmadım. Ama inadına odev gondermeyenler olmus ve sırf bu yuzden 45-49 arasında kalanlar var. Tek bir not dahi eklemedim 49da kalanlara bile. Sadece tek derse kalacaklara ve tek ders sınavına bu dersten girecek olan 2 kişinin notunu 49’dan 50 yaptım o kadar. İyiliği en basta yaparak fazladan not verdim.

Hepinize İyi Tatiller…

Hamid

Bu yazı CMYO, Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.