İletişim

Sayfa altındaki yorum kısmını kullanarak bana ulaşabilirsiniz.Ayrıca aşağıdaki iletişim yöntemlerini de kullanabilirsiniz.

Bana ulaşabileceğiniz e-mail adresleri:

hyesilyayla@pau.edu.tr

hyesilyayla@gmail.com

hyesilyayla@gyte.edu.tr

 

Telefon:

(+90) 258 7138600 /155

3 Responses to İletişim

 1. cansu der ki:

  öylesine bi geziyodum bi cümle yazmıştım google’a ve senin bloğunu gördüm işte. baya inceledim de yani 😀 sonraa güzel buldum sözler bölümü zaten benim ilgi alanım oldu daha çok yazdığın şiirleri de beğendim çok doğrusu 🙂 mesaj atıyım dedim sonra okuduğumu bilmeni istedim galiba biraz 🙂 eğitim hayatındaki başarıyı falan da ne yalan söyliyim kıskandım :)) hmmm başka ne diyebilirim ki blok yazmaya devam etmelisin bence diyebilirim çünkü gerçekten çok güzel şeyler biriktirip paylaşmışsın burda devamı da gelmeli diye düşünüyorum o yüzden.. 🙂

 2. orcan furkan dağlı der ki:

  anadolu üniversitesinde bilgisayar müh 1. sınıf öğrencisiyim hocanın 1 dönemde anlattığı şeyi 1 sayfada anlatıp dersten geçmemi sağladığın için teşekkürler 😀 iyi ki ulaşmışım buraya …başarılarınızın devamını dilerim saygılar.

  • hamid der ki:

   insan eğer bildiğini basite indirgeyemiyor ve günlük hayat üzerinden örneklendiremiyorsa bildiklerini tam olarak özümseyememiştir. Malesef çoğu hoca bildiklerini anlatmakta sıkıntı yaşıyor.

Yorumlar kapalı.